حرف های عجیب بازیگر زن در مراسم افتتاحیه کیف پول چرم درسا

برای تمیز کردن وسایل چرمی که مدنظر شماست مانند کیف پول چرم درسا یک سری روشها هم وجود دارد که باید از انجام دادن آنها خودداری کنید، در واقع این روشها چزء مواد خشن و یا آسیب رسان به شمار می روند و می توانند به کیف شما آسیب برسانند.

وقتی صحبت از مراقبت از چرم می شود بهتر است با احتیاط عمل کنید، اگر در تنگنا هستید و به دنبال یک پاک کننده سریع DIY هستید باید مراقب باشید، توصیه می کنیم هرگز از پاک کننده های حاوی سفید کننده، آمونیاک یا دستمال مرطوب بچه برای تمیز کردن چرم استفاده نکنید زیرا این مواد به کیف شما آسیب می رسانند و ظاهر طبیعی آن را از بین می برند.

همچنین مهم است که هنگام تمیز کردن کیف خود از پارچه مرطوب خیس استفاده نکنید زیرا آب زیاد به چرم شما آسیب می رساند، برای جلوگیری از بدتر شدن لکه، با یک پارچه مرطوب و فشار کم شروع کنید.

در حالی که بسیاری از نکات بالا شامل برخی از محلول‌های DIY یا اقلام انباری هستند که می‌توانند به تمیز کردن یا درمان لکه‌ها کمک کنند در برخی موارد بهتر است محصولات را خریداری کنید، ما توصیه نمی کنیم که نرم کننده خود را بسازید، در عوض بهتر است روی یک نرم کننده چرمی سرمایه گذاری کنید که از محصولات چرمی شما به ویژه چرم ناتمام محافظت کند.

خراش ها و سایر نشانه های نور در واقع بخشی از روند عادی پیری چرم دانه کامل هستند، همانطور که از محصول خود استفاده می کنید، آنها شروع به ترکیب شدن با کیف می کنند و ظاهر چرمی کهنه زیبایی را ایجاد می کنند که ما دوست داریم.

توصیه می کنیم هر دو ماه یکبار از نرم کننده چرم استفاده کنید تا به روند پیری کمک کرده و محصول خود را در شرایط خوبی نگه دارید، همچنین خوب است اقداماتی را برای محافظت و مراقبت از کیف های دستی چرمی، کیف های دستی، کیف پول و سایر کالاهای چرمی خود انجام دهید، مانند هر محصول با کیفیت، چرم طبیعی یک سرمایه گذاری است و باید با احتیاط رفتار کرد.

علاوه بر استفاده دوره‌ای از نرم‌کننده چرم با کیفیت، حتماً محصولات خود را در مکانی تاریک و خشک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید که می‌تواند باعث محو شدن آن شود، مراقب باشید وسایلی را که به راحتی باعث ایجاد لکه می شوند، مانند لوازم آرایش یا خودکار، در داخل کیف های چرمی خود قرار دهید، در عوض اقلام را قبل از نگهداری از کیسه بردارید و در نظر داشته باشید که وسایل خود را در کیسه های گرد و غبار یا سایر ظروف محافظ نگه دارید.

در نهایت، به یاد داشته باشید که استفاده مکرر می تواند باعث ساییدگی و پارگی شود، با استراحت دادن گهگاهی به کیف های خود از استفاده بیش از حد خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *